Zavřít

Škoda Auto gratuluje českému národnímu týmu k bronzovým medailím na MS v ledním hokeji IIHF 2012

20. 05. 2012

Kategorie: Události

  • Česká republika poráží Finsko 3:2 v boji o bronz na MS v ledním hokeji IIHF 2012
  • Člen představenstva ŠKODA AUTO Bohdan Wojnar předal ocenění nejlepšímu českému hráči Jakubovi Štěpánkovi
  • ŠKODA AUTO oceněna Mezinárodní hokejovou federací (IIHF) a společností Infront za dvacetileté hlavní sponzorství hokejového Mistrovství světa

ŠKODA AUTO gratuluje českému národnímu týmu k bronzovým medailím na MS v ledním hokeji IIHF 2012 Mladá Boleslav/Helsinky, 20. května 2012 – Český národní tým, stejně jako v loňském roce, získává bronzové medaile na Mistrovství světa v ledním hokeji IIHF. V napínavém utkání o třetí místo se mužstvo pod vedením trenéra Aloise Hadamczika dokázalo proti reprezentaci hostitelské země prosadit konečným skóre 3:2. Ocenění pro nejlepšího českého hráče předal Jakubovi Štěpánkovi v rámci slavnostního udílení bronzových medailí člen představenstva společnosti ŠKODA AUTO - Bohdan Wojnar.

Utkání o třetí místo na Mistrovství světa v ledním hokeji IIHF 2012, které bylo ve svém závěru mimořádně dramatické, přihlíželo ve vyprodané Hartwall aréně 12.678 diváků. České národní mužstvo se proti hostitelům z Finska prosadilo těsným poměrem 3:2. Jako nejlepší český hráč obdržel Jakub Štěpánek ocenění z rukou člena představenstva společnosti ŠKODA AUTO, zodpovědného za oblast řízení lidských zdrojů - Bohdana Wojnara.

V průběhu finálového víkendu převzal předseda představenstva společnosti ŠKODA AUTO, Prof. Dr. h. c. Winfried Vahland, ocenění u příležitosti 20. jubilejního hlavního sponzorství od předsedy mezinárodní hokejové federace IIHF, Reného Fasela a od prezidenta a výkonného ředitele společnosti Infront, marketingového partnera IIHF, Philippa Blattera. Angažmá českého výrobce automobilů při Mistrovství světa IIHF platí za nejdelší hlavní sponzorství v dějinách sportovních mistrovství světa a bylo jako světový rekord uznáno Guinnessovou knihou rekordů.

detail

Podobné články

Copyright 2013, ŠkodaPortál.cz

info@skodaportal.cz